A semnat prelungirea cu Oțelul Galați, deși „despărțirea părea inevitabilă”

A semnat prelungirea cu Oțelul Galați, deși „despărțirea părea inevitabilă”

Oțelul Galați a anunțat că fundașul central Paul Iacob (30 de ani) a semnat prelungirea contractului. În primul sezon la Galați, Paul Iacob a fost om de bază: 31 de apariții, 28 dintre ele în campionat, și două goluri înscrise. Contractul lui ajunsese la final, dar clubul a dorit să-l păstreze și i-a propus prelungirea. Fotbalistul a acceptat, iar acordul a fost oficializat astăzi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor