A părăsit-o pe Dinamo la 4 zile de când își strigase public frustrarea: „E mai bine să mă opresc aici!”. Explicații complete pentru GSP.ro

A părăsit-o pe Dinamo la 4 zile de când își strigase public frustrarea: „E mai bine să mă opresc aici!”. Explicații complete pentru GSP.ro

Andrei Bendeac a demisionat din funcția de director social media al clubului Dinamo, motivând care sunt detaliile ce l-au împins către această hotărâre. Unul dintre puținii dinamoviști care mai sunt apreciați de către suporteri, Andrei Bendeac, și-a dat astăzi demisia din funcția de director social media. Informația publicată de Prosport a fost confirmată de Bendy pentru GSP. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor