A marcat la Craiova, apoi a oferit imagini emoționante: „Am plâns cu tata după meci, doar el știe cât am suferit”

A marcat la Craiova, apoi a oferit imagini emoționante: „Am plâns cu tata după meci, doar el știe cât am suferit”

Universitatea Craiova a fost învinsă pe teren propriu de UTA Arad, scor 1-2, într-un meci spectaculos din etapa a 16-a a Superligii. Arădenii au profitat de greșelile gazdelor și au plecat cu toate cele trei puncte de pe „Ion Oblemenco”. Luca Mihai, autorul primului gol, a fost emoționat până la lacrimi. Marcatorul primului gol al meciului (24'), Luca Mihai, a trăit o seară de vis la primul său gol în Superligă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor