A jucat la FCSB, apoi a impresionat la Dinamo! Eric Bicfalvi a explicat cum s-a atașat de „câini”

A jucat la FCSB, apoi a impresionat la Dinamo! Eric Bicfalvi a explicat cum s-a atașat de „câini”

Eric Bicfalvi a mărturisit că a fost de copil un suporter al Stelei. A jucat aproape 100 de meciuri la FCSB, dar câteva luni la Dinamo l-au făcut să aibă sentimente puternice pentru cei mai mari rivali. Eric Bicfalvi, 37 de ani, s-a întors în urmă cu câteva săptămâni în fotbalul românesc după aproape un deceniu în Rusia, la Tom Tomsk și Ural Ekaterinburg. A semnat cu Oțelul Galați, fostul internațional fiind și pe lista lui Dinamo, dar și a altor echipe din țară. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor