„A doua zi-l dădeam afară!” » Fostul patron din Liga 1, devastator cu Dan Petrescu: „De noaptea minții! S-a descalificat”

„A doua zi-l dădeam afară!” » Fostul patron din Liga 1, devastator cu Dan Petrescu: „De noaptea minții! S-a descalificat”

Adrian Porumboiu (72 de ani), fost arbitru și patron al clubului FC Vaslui, a descris una dintre schimbările făcute de Dan Petrescu în CFR Cluj - FCSB 1-1 drept „de noaptea minții”. Porumboiu spune că l-ar fi dat afară pe „Bursuc”, dacă acesta ar fi fost antrenor la echipa sa. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor