A ales să fie un fotbalist de pluton la FCSB decât să joace în Superliga!

A ales să fie un fotbalist de pluton la FCSB decât să joace în Superliga!

Eduard Radaslavescu (19 ani, mijlocaș central) a preferat să fie rezervă, un fotbalist de pluton la FCSB decât să meargă la FC Botoșani și să joace. Pe finalul perioadei de mercato din vară, Becali și Iftime ajunseseră la un acord pentru împrumutul lui Radaslavescu. S-a opus fotbalistul, care a refuzat să semneze cu Botoșani sperând că va prinde mai multe minute la FCSB. N-a fost cazul. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor