7 jucători dintr-o lovitură! Plecări în masă după ultima etapă din Superligă

7 jucători dintr-o lovitură! Plecări în masă după ultima etapă din Superligă

Imediat după finalul play-off-ului, Sepsi a anunțat despărțirea de 7 jucători. Trupa antrenată de Bernd Storck a terminat sezonul pe locul 5, iar acum se pregătește deja pentru noua ediție din Superligă. Iar lotul covăsnenilor va trece printr-o remaniere majoră. 7 plecări de la Sepsi Sepsi a anunțat azi că 6 jucători au ajuns la finalul contractelor și nu vor mai continua și din sezonul viitor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor