3 locuri pe sufletul lui Gigi Becali » De ce a însoțit patronul FCSB echipa în deplasarea cu PAOK

3 locuri pe sufletul lui Gigi Becali » De ce a însoțit patronul FCSB echipa în deplasarea cu PAOK

Patronul FCSB, Gigi Becali, a plecat azi împreună cu echipa la Salonic, pentru meciul cu PAOK (joi, ora 22:00), și pentru a vizita diverse lăcașuri sfinte din zonă Gigi Becali a promis că va însoți campioana en titre a României în deplasarea de la Salonic, pentru meciul de joi seară cu PAOK. Un prilej și pentru a vizita fie și unul dintre lăcașurile sfinte atât de cunoscute din zonă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor