The Telegraph: Peste 50.000 de migranți ilegali și infractori străini au dispărut din evidențele autorităților britanice

The Telegraph: Peste 50.000 de migranți ilegali și infractori străini au dispărut din evidențele autorităților britanice

Date interne ale Ministerului de Interne arată că peste 50.000 de migranți ilegali au ieșit din monitorizarea sistemului de imigrație, inclusiv aproximativ 1.200 de infractori străini, relatează The Telegraph. Numărul depășește totalul cererilor de azil aflate încă în așteptarea unei decizii inițiale. Peste 50.000 de migranți ilegali au dispărut din evidențele autorităților britanice Ministerul de […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul