Rareș Bogdan acuză PNL de ipocrizie: „Dai vot unui pesedist, dar acum două zile ai blocat un liberal”

Rareș Bogdan acuză PNL de ipocrizie: „Dai vot unui pesedist, dar acum două zile ai blocat un liberal”

Europarlamentarul PNL Rareș Bogdan acuză actuala conducere liberală de dublu standard și ipocrizie politică, după ce partidul a anunțat că ar putea susține un guvern minoritar PSD. El susține că tabăra Bolojan a sancționat și a cerut excluderea celor care au susținut Guvernul Veștea, deși acesta avea în componență un premier, un vicepremier și cinci […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul