Negoiță nu înțelege de ce PSD l-a dat jos pe Bolojan: „M-au întrebat rude, prieteni, nu am știut să le răspund”

Negoiță nu înțelege de ce PSD l-a dat jos pe Bolojan: „M-au întrebat rude, prieteni, nu am știut să le răspund”

Primarul Sectorului 3 și liderul PSD Sector 3, Robert Negoiță, a declarat în emisiunea Ai Aflat că nu găsește o explicație pentru demiterea Guvernului condus de Ilie Bolojan și spune că inclusiv apropiații săi îi pun aceeași întrebare. Întrebat de ce a fost dat jos Ilie Bolojan de la conducerea Executivului, Negoiță a spus că […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul