Lia Olguța Vasilescu anunță dezastru la Craiova după codul roșu de ploi. Ce s-a întâmplat în oraș

Lia Olguța Vasilescu anunță dezastru la Craiova după codul roșu de ploi. Ce s-a întâmplat în oraș

Primarul municipiului Craiova, Lia Olguța Vasilescu, iese la rampă cu o atenționare în legătură cu prăpădul făcut de ploile din ultimele ore. Edilul le recomandă craiovenilor să evite zonele periculoase și să respecte îndrumările agenților de poliție. A plouat de patru ori mai mult decât normal ,,Peste 100 de litri pe mp, până la această […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul