Incendiul de proporții la un depozit din Los Angeles continuă. Primarul Karen Bass a declarat stare de urgență în a doua metropolă din SUA

Incendiul de proporții la un depozit din Los Angeles continuă. Primarul Karen Bass a declarat stare de urgență în a doua metropolă din SUA

Incendiul violent izbucnit la un depozit din Los Angeles continuă chiar și după trei zile. Primarul Karen Bass a declarat stare de urgență în a doua metropolă din SUA. Pompierii se luptă să țină focul sub control, dar nu au reușit să stingă focul. Arde un depozit de alimente congelate Incendiul a izbucnit miercuri după-amiază, […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul