Fostul șef de la frontiere al lui Trump, Gregory Bovino, îl laudă pe Vlad Țepeș și îl numește „primul paznic al granițelor“. „Îmi amintește că, de-a lungul istoriei, culturile au fost afectate de imigranții ilegali“

Fostul șef de la frontiere al lui Trump, Gregory Bovino, îl laudă pe Vlad Țepeș și îl numește „primul paznic al granițelor“. „Îmi amintește că, de-a lungul istoriei, culturile au fost afectate de imigranții ilegali“

Fostul șef de la frontiere al lui Trump, Gregory Bovino, a postat, sâmbătă, pe pagina sa de X, un videoclip în care apare în fața unei statui a lui Vlad Țepeș. Aflat în România pentru un eveniment asociat cu formațiuni de extremă dreapta din Europa, fostul șef al Poliției de Frontieră din SUA a fost […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul