Cine a câștigat după căderea Guvernului Veștea în Parlament? Crin Antonescu: „Deznodământul Guvernului Veștea l-a lăsat pe Bolojan la putere”

Cine a câștigat după căderea Guvernului Veștea în Parlament? Crin Antonescu: „Deznodământul Guvernului Veștea l-a lăsat pe Bolojan la putere”

În cadrul unei ediții transmise live de Gândul a emisiunii „Marius Tucă Show”, Crin Antonescu, politician, istoric și fost președinte al PNL, a comentat efectele politice ale eșecului proiectului guvernamental susținut de Adrian Veștea. Fostul lider liberal consideră că situația creată îl avantajează pe Ilie Bolojan și complică poziția grupului care s-a opus conducerii actuale […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul