A fost George Simion „în pădure”? „Sunt un tip mai urban. Nu am mers la „pădure”, altfel aș fi avut funcții mai înalte în stat”

A fost George Simion „în pădure”? „Sunt un tip mai urban. Nu am mers la „pădure”, altfel aș fi avut funcții mai înalte în stat”

În cadrul unei ediții transmise live de Gândul a emisiunii „Marius Tucă Show”, George Simion, politician și lider al partidului AUR, a vorbit despre cum nu a mers zilele acestea „în pădure” pentru a discuta despre Guvernul Veștea. Urmăriți aici, integral, emisiunea lui Marius Tucă. George Simion: „Eu sunt un tip mai urban așa, chiar dacă […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul