România, vicecampioană europeană în proba masculină de sabie echipe, după o finală dramatică cu Ungaria

România, vicecampioană europeană în proba masculină de sabie echipe, după o finală dramatică cu Ungaria

România a devenit vicecampioană europeană în proba masculină de sabie echipe, după o finală dramatică cu Ungaria. „Finala probei masculine de sabie pe echipe a fost una extrem de disputată! Românii au fost conduși cu 2-0 în start, apoi au revenit spectaculos și au preluat avantajul. Au condus până cu două relee înainte de final, […] © G4Media.ro.


Citește articolul complet pe G4Media.ro

Alte știri din G4Media.ro