Ministerul Sănătății a anunțat că a efectuat astăzi plata sumei de 154.959.461,65 lei către constructor, prin intermediul Primăriei Sectorului 4, pentru finalizarea lucrărilor la noul Centru de Diagnostic și Tratament al Tuberculozei Zerlendi din cadrul Institutului Național de Pneumoftiziologie „Marius Nasta” din Capitală. Lucrările, care trebuie să se încheie în august pentru a nu pierde […] © G4Media.ro.
Ministerul Sănătății a plătit astăzi circa 155 de milioane de lei către constructorul de la spitalul Marius Nasta / Alexandru Rogobete, care a blocat plățile, este propus din nou ministru al Sănătății în Guvernul Veștea
- de G4Media.ro
- 2026/06/22 15:21
Alte știri din G4Media.ro
Publicații din Bucuresti
Adevarul
Agerpres
Anuntul imobiliar
Ararat
Banii nostri
Bursa
Cancan.ro
Cotidianul
Curierul National
Digi24
DigiSport
Evenimentul zilei
Formula AS
G4Media.ro
Gandul
Gazeta sporturilor
Ghimpele
Ghiseul Bancar
Hotnews
Jurnalul National
Libertatea
Natiunea
ProSport
Romania Libera
Romania Noua
Sport Magazin
Sport.ro
Spotmedia.ro
Spy News
Stiripesurse.ro
Tricolorul
Wall-Street
Ziarul Financiar
