BREAKING Adrian Veștea se întâlnește cu șeful AUR după ce a fost convocat de George Simion pentru negocieri / Președintele Nicușor Dan declarase că nu vrea premier susținut de AUR

BREAKING Adrian Veștea se întâlnește cu șeful AUR după ce a fost convocat de George Simion pentru negocieri / Președintele Nicușor Dan declarase că nu vrea premier susținut de AUR

Adrian Veștea a anunțat luni pe facebook că se întâlnește cu șeful AUR după ce a fost convocat la George Simion pentru negocieri. ”Sunt un om al dialogului și al consensului. Înțelegând responsabilitatea care îmi revine pentru a pune capăt haosului politic, voi avea o întâlnire cu președintele AUR, George Simion. Când vine vorba de […] © G4Media.ro.


Citește articolul complet pe G4Media.ro

Alte știri din G4Media.ro