Xavi a dezvăluit de ce nu suportă să audă imnul Champions League: ”Mă enervează!”

Xavi a dezvăluit de ce nu suportă să audă imnul Champions League: ”Mă enervează!”

Xavi a dezvăluit de ce nu suportă să audă imnul Champions League: ”Mă enervează!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport