Xabi Alonso a reacționat, după ce a luat bătaie de la Barcelona în Supercupa Spaniei: ”Eram convins”

Xabi Alonso a reacționat, după ce a luat bătaie de la Barcelona în Supercupa Spaniei: ”Eram convins”

Xabi Alonso a reacționat, după ce a luat bătaie de la Barcelona în Supercupa Spaniei: ”Eram convins”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport