Vinicius s-a dus direct la arbitru în Scoția - Brazilia: "E o rușine, e o rușine!"

Vinicius s-a dus direct la arbitru în Scoția - Brazilia: "E o rușine, e o rușine!"

Vinicius s-a dus direct la arbitru în Scoția - Brazilia: "E o rușine, e o rușine!"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport