Vinicius a făcut show la declarații, după Scoția - Brazilia 0-3: ”Ancelotti mi-a zis că e imposibil!”

Vinicius a făcut show la declarații, după Scoția - Brazilia 0-3: ”Ancelotti mi-a zis că e imposibil!”

Vinicius a făcut show la declarații, după Scoția - Brazilia 0-3: ”Ancelotti mi-a zis că e imposibil!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport