Una dintre propunerile pentru noua siglă a lui Dinamo, ironizată în direct: "Par doi câini beți morți"

Una dintre propunerile pentru noua siglă a lui Dinamo, ironizată în direct: "Par doi câini beți morți"

Una dintre propunerile pentru noua siglă a lui Dinamo, ironizată în direct: "Par doi câini beți morți"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport