Un jucător român a ieşit din topul mondial şi îşi plânge de milă când se uită în agendă: "Nu mai am 99% din prieteni"

Un jucător român a ieşit din topul mondial şi îşi plânge de milă când se uită în agendă: "Nu mai am 99% din prieteni"

Un jucător român a ieşit din topul mondial şi îşi plânge de milă când se uită în agendă: "Nu mai am 99% din prieteni"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport