Un fost jucător al lui Dinamo s-a retras din fotbal pentru a deveni ofițer de poliție

Un fost jucător al lui Dinamo s-a retras din fotbal pentru a deveni ofițer de poliție

Un fost jucător al lui Dinamo s-a retras din fotbal pentru a deveni ofițer de poliție


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport