Un fost fotbalist a murit după ce s-a aruncat de pe o stâncă, de la 35 de metri înălțime. Soția sa a filmat tragedia

Un fost fotbalist a murit după ce s-a aruncat de pe o stâncă, de la 35 de metri înălțime. Soția sa a filmat tragedia

Un fost fotbalist a murit după ce s-a aruncat de pe o stâncă, de la 35 de metri înălțime. Soția sa a filmat tragedia


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport