Un club din Liga 1 a răbufnit după stabilirea țintarului sezonului 2023/2024: ”Vom pierde peste 150.000 de euro”

Un club din Liga 1 a răbufnit după stabilirea țintarului sezonului 2023/2024: ”Vom pierde peste 150.000 de euro”

Un club din Liga 1 a răbufnit după stabilirea țintarului sezonului 2023/2024: ”Vom pierde peste 150.000 de euro”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport