Tyson Fury l-a învins pe Derek Chisora și a avut un mesaj pentru viitorul adversar: "O să te bat rău"

Tyson Fury l-a învins pe Derek Chisora și a avut un mesaj pentru viitorul adversar: "O să te bat rău"

Tyson Fury l-a învins pe Derek Chisora și a avut un mesaj pentru viitorul adversar: "O să te bat rău"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport