Tony da Silva după Poli Iași - FCU Craiova 0-0: ”Trebuia să câștigăm!”

Tony da Silva după Poli Iași - FCU Craiova 0-0: ”Trebuia să câștigăm!”

Tony da Silva după Poli Iași - FCU Craiova 0-0: ”Trebuia să câștigăm!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport