Starul Angliei care s-a plâns că merita să joace mai mult la Cupa Mondială: "Vom vedea ce se va întâmpla"

Starul Angliei care s-a plâns că merita să joace mai mult la Cupa Mondială: "Vom vedea ce se va întâmpla"

Starul Angliei care s-a plâns că merita să joace mai mult la Cupa Mondială: "Vom vedea ce se va întâmpla"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport