Sportivii anului 2024 la Dinamo au fost premiați. "Vedem cu toţii că trăim într-o lume foarte tulburată!"

Sportivii anului 2024 la Dinamo au fost premiați. "Vedem cu toţii că trăim într-o lume foarte tulburată!"

Înotătorul David Popovici şi canotoarele Ancuţa Bodnar şi Roxana Anghel au fost desemnaţi sportivii anului la Clubul Sportiv Dinamo şi premiaţi, în cadrul unui eveniment desfăşurat la sediul Ministerului Afacerilor Interne.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport