Simona Halep, recunoscătoare publicului din Moscova! Mesajul postat la puțin timp de la eliminarea de la Kremlin Cup

Simona Halep, recunoscătoare publicului din Moscova! Mesajul postat la puțin timp de la eliminarea de la Kremlin Cup

Simona Halep a fost eliminată de la Kremlin Cup, după ce a pierdut în sferturile de finală cu scorul de 4-6, 4-6, în fața Mariei Sakkari.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport