Simona Halep a vorbit despre retragerea din tenis: "Sunt foarte mulțumită de ceea ce am realizat"

Simona Halep a vorbit despre retragerea din tenis: "Sunt foarte mulțumită de ceea ce am realizat"

Simona Halep a vorbit despre retragerea din tenis: "Sunt foarte mulțumită de ceea ce am realizat"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport