Și-a reziliat contractul cu Dinamo, iar a doua zi a dezvăluit adevăratul motiv al grevei: "Asta a fost tot!"

Și-a reziliat contractul cu Dinamo, iar a doua zi a dezvăluit adevăratul motiv al grevei: "Asta a fost tot!"

Și-a reziliat contractul cu Dinamo, iar a doua zi a dezvăluit adevăratul motiv al grevei: "Asta a fost tot!"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport