Shakira, ”desființată” după ce a scos piesa în care se ia de Pique. ”O mizerie. E oribil”

Shakira, ”desființată” după ce a scos piesa în care se ia de Pique. ”O mizerie. E oribil”

Shakira, ”desființată” după ce a scos piesa în care se ia de Pique. ”O mizerie. E oribil”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport