Selecționerul Ghanei n-a mai răbdat, după 0-0 cu Anglia: ”VAR-ul a mers la o cafea! Aș vrea și eu”

Selecționerul Ghanei n-a mai răbdat, după 0-0 cu Anglia: ”VAR-ul a mers la o cafea! Aș vrea și eu”

Selecționerul Ghanei n-a mai răbdat, după 0-0 cu Anglia: ”VAR-ul a mers la o cafea! Aș vrea și eu”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport