Reacție din Bănie după sancțiunea primită de Cristi Săpunaru: ”Mă mir că nu a primit doar o repriză”

Reacție din Bănie după sancțiunea primită de Cristi Săpunaru: ”Mă mir că nu a primit doar o repriză”

Reacție din Bănie după sancțiunea primită de Cristi Săpunaru: ”Mă mir că nu a primit doar o repriză”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport