Reacția lui Ion Țiriac după ce hocheiștii români au cântat imnul Ținutului Secuiesc: ”Eu am ieșit afară!”

Reacția lui Ion Țiriac după ce hocheiștii români au cântat imnul Ținutului Secuiesc: ”Eu am ieșit afară!”

Reacția lui Ion Țiriac după ce hocheiștii români au cântat imnul Ținutului Secuiesc: ”Eu am ieșit afară!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport