Primul jucător care și-a anunțat plecarea de la CSA Steaua. "Vreau să joc la o echipă care trage la promovare"

Primul jucător care și-a anunțat plecarea de la CSA Steaua. "Vreau să joc la o echipă care trage la promovare"

Primul jucător care și-a anunțat plecarea de la CSA Steaua. "Vreau să joc la o echipă care trage la promovare"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport