Primul gest făcut de Anita Alvarez după ce colegele ei au concurat fără ea. Înotătoarea leșinase în bazin, miercuri

Primul gest făcut de Anita Alvarez după ce colegele ei au concurat fără ea. Înotătoarea leșinase în bazin, miercuri

Primul gest făcut de Anita Alvarez după ce colegele ei au concurat fără ea. Înotătoarea leșinase în bazin, miercuri


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport