Președintele Argentinei i-a răspuns lui Emmanuel Macron după finala Cupei Mondiale 2022

Președintele Argentinei i-a răspuns lui Emmanuel Macron după finala Cupei Mondiale 2022

Preşedintele Argentinei, Alberto Fernandez, a redistribuit pe contul său de Twitter numeroasele mesaje de felicitare ale omologilor şefi de stat, în principal sud-americani, şi i-a răspuns lui Emmanuel Macron, după finala Cupei Mondiale 2022.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport