”Penalty clar!”. Egalați în prelungiri, dinamoviștii consideră că au fost dezavantajați și de arbitru în derby-ul cu Rapid

”Penalty clar!”. Egalați în prelungiri, dinamoviștii consideră că au fost dezavantajați și de arbitru în derby-ul cu Rapid

”Penalty clar!”. Egalați în prelungiri, dinamoviștii consideră că au fost dezavantajați și de arbitru în derby-ul cu Rapid


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport