”Pedeapsă! E clar”. De ce a fost Istvan Kovacs lăsat pe bară în SUA: ”Când am văzut, am zis că e gata”

”Pedeapsă! E clar”. De ce a fost Istvan Kovacs lăsat pe bară în SUA: ”Când am văzut, am zis că e gata”

”Pedeapsă! E clar”. De ce a fost Istvan Kovacs lăsat pe bară în SUA: ”Când am văzut, am zis că e gata”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport