Ovidiu Burcă speră ca Dinamo să întâlnească echipe din Liga 1 în grupele Cupei României: ”Ne dorim nume sonore!”

Ovidiu Burcă speră ca Dinamo să întâlnească echipe din Liga 1 în grupele Cupei României: ”Ne dorim nume sonore!”

Ovidiu Burcă speră ca Dinamo să întâlnească echipe din Liga 1 în grupele Cupei României: ”Ne dorim nume sonore!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport