"Nu suntem proștii satului!" De Rossi a răbufnit, la două zile după penalty-ul ratat de Stanciu

"Nu suntem proștii satului!" De Rossi a răbufnit, la două zile după penalty-ul ratat de Stanciu

"Nu suntem proștii satului!" De Rossi a răbufnit, la două zile după penalty-ul ratat de Stanciu


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport