”Nu e vina acestui sărman”. Kovacs e acasă, iar finala mică de la CM a fost arbitrată de un qatarez: ”Mi se pare degradant”

”Nu e vina acestui sărman”. Kovacs e acasă, iar finala mică de la CM a fost arbitrată de un qatarez: ”Mi se pare degradant”

”Nu e vina acestui sărman”. Kovacs e acasă, iar finala mică de la CM a fost arbitrată de un qatarez: ”Mi se pare degradant”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport