Nemții s-au deghizat în englezi și au făcut haos pe o terasă din Londra

Nemții s-au deghizat în englezi și au făcut haos pe o terasă din Londra

Un grup de suporteri mascaţi, cel mai probabil germani, a atacat clienţii terasei unui local din Londra înaintea meciului Anglia - Germania (3-3), disputat luni în Liga Naţiunilor, şi au rănit mai multe peroane, dintre care trei mai serios.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport