Nae Constantin a dezvăluit ce le-a transmis jucătorilor în vestiar după înfrângerea cu CFR Cluj: ”Mă așteptam!”

Nae Constantin a dezvăluit ce le-a transmis jucătorilor în vestiar după înfrângerea cu CFR Cluj: ”Mă așteptam!”

Nae Constantin a dezvăluit ce le-a transmis jucătorilor în vestiar după înfrângerea cu CFR Cluj: ”Mă așteptam!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport