Moruțan, nemulțumit după victoria la limită cu Konyaspor. “Trebuia să atacăm mai mult”

Moruțan, nemulțumit după victoria la limită cu Konyaspor. “Trebuia să atacăm mai mult”

Moruțan, nemulțumit după victoria la limită cu Konyaspor. “Trebuia să atacăm mai mult”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport